İstanbul'daki tüm hastane ve sağlık ocakları'nın listesi, iletişim bilgileri...

Hakkımızda

istanbulhastaneleri.net sitesi, hiç bir sağlık kuruluşu ile ilgisi olmamakla birlikte, sadece İstanbul'da bulunan tüm hastane ve sağlık ocaklarının iletişim bilgilerini yayınlayan rehber amaçlı bir web sitesidir.

Hastaneler

Devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri, özel hastaneler, askeri hastaneler, doğum hastaneleri ve diş hastaneleri olmak üzere farklı kategorideki hastanelerin iletişim bilgilerine ve online randevu sayfalarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hastaneler, kategorilerin dışında ilçelere göre de listelenmektedir. İstanbul'un 39 ilçesinde bulunan hastaneler ayrı ayrı listelenmektedir. Böylelikle size yakın olan hastanelerin iletişim bilgilerine daha kolay ulaşabilirsiniz.

Hastane sayfalarında, o hastanede bulunan tüm poliklinikler listelenmektedir. Poliklinik sayfalarında da, polikliniğe ait bilgiler ve polikliniğin hangi hastanelerde bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

Sağlık Ocakları

İstanbul'da bulunan 800'den fazla sağlık ocağının (aile sağlığı merkezi) iletişim bilgilerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hastaneler gibi aynı şekilde sağlık ocakları (aile sağlığı merkezleri) da ilçelere göre listelenmiştir.

Reklam, İşbirliği ve Diğer Konular Hakkında

istanbulhastaneleri.net sitesinde, sağlıkla ilgili yazı, hastane bilgileri veya reklam (video, resim gibi formatlarda) yayınlamak için, info@istanbulhastaneleri.net e-posta adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.